Özellikli Birimler Ziyaret Kuralları
22 Ocak 2018

Doğumhane: Ziyaret yasaktır.

Ameliyathane: Ziyaret yasaktır.

Anestezi ve Reanimasyon Yoğun Bakım: Hastaların kritik özel durumlarından dolayı ziyaretçi girişi yasaktır; ancak yoğun bakım sorumlu hekiminin onayı doğrultusunda yoğun bakım koşulları ve hastanın durumu uygunsa sadece hastanın birinci dereceden yakını 1 kişi ziyaret amaçlı içeriye alınabilir. Hasta yakınlarına her gün saat 11:30ile 13:30 da bilgi verilir,  Gün içinde hastanın klinik durumunda değişiklik yasandı ise hasta yakini tekrar bilgilendirilir.

Yenidoğan Yoğun Bakım: Ziyaretçi girişi yasaktır; ancak yoğun bakim sorumlu hekiminin onayı doğrultusunda yoğun bakim koşulları ve hastanın durumu uygunsa sadece hastanın birinci dereceden bir yakini 1 kişi, ziyaret amaçlı içeriye alınabilir. Emzirme saatinde anne içeriye alınır.

Nöroloji Yoğun Bakım: Ziyaret saatlerinde yoğun bakım koşulları ve hastanın durumu uygunsa sadece hastanın birinci dereceden yakını 1 kişi ziyaret amaçlı içeriye alınabilir.

Psikiyatri Kliniği: Ziyaret saatleri 13:00 ile 14:00 arasındadır. Diğer saatlerde sorumlu hekimin onayı ile hastanın birinci dereceden bir yakını 1 kişi ziyaret amaçlı içeriye alınabilir.