T.C. Sağlık Bakanlığı İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Kalite Yönetim Birimi






KALİTE YÖNETİM BİRİMİ ÇALIŞANLARI

  1. Op. Dr. Tolga KATMER- Başhekim Yard./Kalite Yönetim Direktörü
  2. Mesude ARSLAN KABADAYI - Kalite Yönetim Birimi
  3. Sibel TAY - Kalite Yönetim Birimi
  4. Candan ÇALIŞKAN – Veri Giriş Personeli

PEMBE KOD SORUMLULARI

  1. Op. Dr. Tolga KATMER-Kalite Yönetim Direktörü
  2. Özgül ERKEN – Kalite Destek Hizmetleri  Müdür Yardımcısı
  3. Yasemin SERİN- Sağlık Bakım Hizmetleri Birim Sorumlusu
  4. Emine YILDIZ -Güvenlik Müdürü
  5. Hatice ÇETİN- Çocuk Kliniği Sorumlu Hemşiresi
  6. Neşe SAYDAM  -Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği Sorumlu Hemşiresi

BEYAZ KOD SORUMLULARI

  1. Op.Dr.Mustafa EFENDİOĞLU - Başhekim Yard.
  2. Özgül ERKEN – Kalite Destek Hizmetleri  Müdür Yardımcısı
  3. Emine YILDIZ -Güvenlik Müdürü
  4. Şükriye Dırman – Çalışan Hakları ve Güvenliği Sorumlusu

MAVİ KOD SORUMLULARI

  1. Op. Dr. Tolga KATMER -Kalite Yönetim Direktörü
  2. Uz. Dr. Ahmet Sarı- Anestezi ve Reanimasyon Birimi Sorumlu Hekimi
  3. Yasemin SERİN- Sağlık Bakım Hizmetleri Birim Sorumlusu

SEMT POLİKLİNİĞİ BEYAZ KOD SORUMLU EKİBİ

  1. Dilek ERSAN- Yeldeğirmeni Sorumlu Hemşire
  2. İlyas ÖNALAN-Güvenlik

SEMT POLİKLİNİĞİ MAVİ KOD SORUMLU EKİBİ

  1. Op.Dr.İ. Nur ÇAMAY GÜNGÖR
  2. Dilek ERSAN- Yeldeğirmeni Sorumlu Hemşire

SEMT POLİKLİNİĞİ SORUMLU PEMBE KOD EKİBİ

  1. Dilek ERSAN- Yeldeğirmeni Sorumlu Hemşire
  2. İlyas ÖNALAN-Güvenlik
  3. Asım  Küçükçavuş- Teknik Destek Personel

SEMT POLİKLİNİĞİ SORUMLU KIRMIZI KOD EKİBİ

  1. Op.Dr.İ. Nur ÇAMAY GÜNGÖR
  2. Dilek ERSAN- Yeldeğirmeni Sorumlu Hemşire
  3. Asım  Küçükçavuş- Teknik Destek Personeli

VALİDEBAĞ EK HİZMET BİNASI SORUMLU BEYAZ KOD EKİBİ

  1. Dr.Aycan GİRAY- Başhekim Yard
  2. Fatma YARLI – Validebağ Ek Hizmet Binası Sorumlu Hemşire
  3. Hasan Hüseyin KARADAVUT – Güvenlik

VALİDEBAĞ EK HİZMET BİNASI SORUMLU MAVİ KOD EKİBİ

  1. Dr.Aycan GİRAY- Başhekim Yard
  2. Fatma YARLI – Validebağ Ek Hizmet Binası Sorumlu Hemşire
  3. Görevli Anestezi Teknisyeni
  4. Görevli Anestezi Hekimi

VALİDEBAĞ EK HİZMET BİNASI SORUMLU PEMBE KOD EKİBİ

  1. Dr.Aycan GİRAY- Başhekim Yard
  2. Fatma YARLI – Validebağ Ek Hizmet Binası Sorumlu Hemşire
  3. Ramazan  Kalemkuş - Teknik Destek Personel

VALİDEBAĞ EK HİZMET BİNASI SORUMLU KIRMIZI KOD EKİBİ

  1. Dr.Aycan GİRAY- Başhekim Yard
  2. Fatma YARLI – Validebağ Ek Hizmet Binası Sorumlu Hemşire
  3. Ramazan Kalemkuş – Teknik Destek Personel
  4. Nöbetçi Supervizor Hemşire
  5. Nöbetçi Teknik Personel
  6. Nöbetçi Güvenlik Personeli

AKILCI İLAÇ /İLAÇ YÖNETİMİ SORUMLU EKİBİ

  • 1-Op. Dr. Tolga KATMER - Başhekim Yard./Kalite Yönetim Direktörü
  • 2-Doç.Dr.Seniha ŞENBAYRAK –Enfeksiyon Hastalıkları Kliniği
  • 3-Uz.Dr.Esra ÖNAL- Çocuk Hastalıkları Kliniği
  • 4-Dilek TÜMER- Eczacı
  • 5-Hatice ÇETİN-Çocuk Hastalıkları Sorumlu Hemşiresi

HASTA /HASTA YAKINI ve  ÇALIŞAN GÖRÜŞLERİ DEĞERLENDİRME EKİBİ

  • 1-Op. Dr. Tolga KATMER -Kalite Yönetim Direktörü
  • 2-Emine AYNACI - Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü
  • 3-Nejla IŞIK – İdari ve Mali İşler Müdür Yard.
  • 4-Özgül ERKEN – Kalite ve Destek  Hizmetleri Müdür Yard.
  • 5-Mesude ARSLAN KABADAYI - Kalite Yönetim Birimi
  • 6-Ehsan AKGÜN -Hasta Hakları Birim Sorumlusu
  • 7-Bergüzar ÜRE – Acil Tıp Sorumlu Hemşiresi
  • 8-Sibel TAY - Kalite Yönetim Birimi
  • 9-Neslihan  Evran -Tıbbiye Binası Sorumlu Hemşiresi
  • 10-Şükriye Dırman -Çalışan Hakları Sorumlusu

HASTA GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

  • 1-Op. Dr. Tolga KATMER -Kalite Yönetim Direktörü
  • 2-Emine AYNACI - Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü
  • 3-Nejla IŞIK - İdari ve Mali İşler Müdür Yard.
  • 4-Özgül ERKEN – Kalite veDestek Hizmetleri Müdür Yard.
  • 5-Mesude ARSLAN KABADAYI - Kalite Yönetim Birimi
  • 6-Uz. Dr. Zehra ÜNAL ÖZDEMİR- Genel Cerrahi Uzmanı
  • 7-Uz. Dr. Uğur ÖZERSOY-Dahiliye Uzmanı
  • 8-Uz. Dr. Ahmet Sarı-Anestezi ve Reanimasyon Kliniği
  • 9-Cansu ERTURAN -Eczacı
  • 10-Elif ÇOŞKUN- Enfeksiyon Hemşiresi
  • 11-Hatice BARAN - Eğitim Hemşiresi
  • 12-Fulya GÜRBÜZ -Radyoloji Teknisyeni
  • 13-Arzu TOY-Anestezi Teknisyeni
  • 14-Ehsan AKGÜN -Hasta Hakları Birim Sorumlusu
  • 15-Sibel TAY – Kalite Yönetim Birimi
  • 16-Sultan  ŞAHİN DAL - Kan Bankası Sorumlu Teknisyen

TESİS GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

  1. Op. Dr. Tolga KATMER -Kalite Yönetim Direktörü
  2. Dt.Ayşenur CENGİZ – Başhekim Yard.
  3. Şerif Mehmet ZENGİN- Kalite ve Destek Hizmetleri Müdürü
  4. Necmiye ŞAHİN- Sağlık Bakım Hizmetleri Müdür Yard.
  5. Ferruh DEMİR – İdari ve Mali İşler Müdür Yrd.
  6. Mesude ARSLAN KABADAYI - Kalite Yönetim Birimi
  7. Doç.Dr. Asuman İNAN - Enfeksiyon Hastalıkları Kliniği
  8. Musa UZUNER- Başteknisyen
  9. Yusuf  YAZICI -Sivil Savunma Amiri
  10. Ecemsu BAZ - Hemşire
  11. Sibel TAY – Kalite Yönetim Birimi
  12. Zeynep AYDIN – İş Sağlığı ve Güvenliği uzmanı
  13. Suzan KAŞÇATAN – İş Yeri Hemşiresi

EĞİTİM KOMİTESİ

       1. Op. Dr. Tolga KATMER -Kalite Yönetim Direktörü

  1. Uz.Dr.Mustafa EFENDİOĞLU - Başhekim Yard.
  2. Doç.Dr.Melike Betül ÖĞÜTMEN – Nefroloji Kliniği
  3. Prof.Dr.Cemile Handan MISIRLI-Nöroloji Kliniği
  4. Çiğdem EKİCİ - Sağlık Bakım Hizmetleri Müdür Yrd.
  5. Hülya KILIÇ – İdari ve Mali İşler Müdür Yrd.
  6. Özgül ERKEN-Kalite ve Destek Hizmetleri Müdür Yrd.
  7. Mesude ARSLAN KABADAYI - Kalite Yönetim Birimi
  8. Sibel TAY – Kalite Yönetim Birimi
  9. Hatice BARAN -Eğitim Hemşiresi
  10. Özgül TOKAL- Eğitim Hemşiresi
  11. Gonca DİKMEN- Eğitim Hemşiresi

    BİNA TURU EKİBİ

    1. Op. Dr. Tolga KATMER - Kalite Yönetim Direktörü
    2. Emine AYNACI - Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü
    3. Şerif Mehmet ZENGİN- Kalite ve Destek Hizmetleri Müdürü
    4.  Ferruh DEMİR – İdari ve Mali İşler Müdür Yrd.
    5.  Mesude ARSLAN KABADAYI - Kalite Yönetim Birimi
    6. Musa UZUNER- Başteknisyen
    7. Sibel TAY – Kalite Yönetim Birimi
    8. Yusuf  YAZICI – Sivil Savunma Uzmanı
    9. Zeynep AYDIN – İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı
    10. Suzan KAŞÇATAN – İş Yeri Hemşiresi

KIRMIZI KOD EKİBİ

  1. Op. Dr. Tolga KATMER - Kalite Yönetim Direktörü
  2. Emine AYNACI – Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü
  3. Şerif Mehmet ZENGİN- Kalite ve Destek Hizmetleri Müdürü
  4. Yusuf  YAZICI – Sivil Savunma Uzmanı
  5. Musa Uzuner – Başteknisyen

BİLGİ GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

1.Op.Dr.Attila YILDIRIM – Başhekim Yardımcısı

2.Nejla IŞIK  - İdari ve Mali İşler Müdür Yardımcısı

3.Çiğdem EKİCİ – Sağlık Bakım Hizmetleri Müdür Yardımcısı

4.Kemal KILIÇ – Bilgi İşlem

5.Selami KIZILIRMAK – Bilgi İşlem

6.Begüm ÇELİK – Bilgi İşlem

7.Lütfiye TEKKELİ – Bilgi İşlem

8.Mesude KABADAYI – Kalite Yönetim Birimi