T.C. Sağlık Bakanlığı İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Komite Listesi



                        EKİPLER

KALİTE YÖNETİM BİRİMİ ÇALIŞANLARI

  1. Op. Dr. Tolga KATMER- Başhekim Yard./Kalite Yönetim Direktörü
  2. Mesude ARSLAN KABADAYI - Kalite Yönetim Birimi
  3. Sibel TAY - Kalite Yönetim Birimi
  4. Candan ÇALIŞKAN – Veri Giriş Elemanı

PEMBE KOD SORUMLULARI

  1. Op. Dr. Tolga KATMER-Kalite Yönetim Direktörü
  2. Özgül ERKEN – Kalite Destek Hizmetleri  Müdür Yardımcısı
  3. Yasemin SERİN- Sağlık Bakım Hizmetleri Birim Sorumlusu
  4. Emine YILDIZ -Güvenlik Müdürü
  5. Hatice ÇETİN- Çocuk Kliniği Sorumlu Hemşiresi
  6. Neşe SAYDAM  -Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği Sorumlu Hemşiresi

BEYAZ KOD SORUMLULARI

  1. Op.Dr.Mustafa EFENDİOĞLU - Başhekim Yard.
  2. Özgül ERKEN – Kalite Destek Hizmetleri  Müdür Yardımcısı
  3. Emine YILDIZ -Güvenlik Müdürü
  4. Şükriye Dırman – Çalışan Hakları ve Güvenliği Sorumlusu

MAVİ KOD SORUMLULARI

  1. Op. Dr. Tolga KATMER -Kalite Yönetim Direktörü
  2. Uz. Dr. Ahmet Sarı- Anestezi ve Reanimasyon Birimi Sorumlu Hekimi
  3. Yasemin SERİN- Sağlık Bakım Hizmetleri Birim Sorumlusu

SEMT POLİKLİNİĞİ BEYAZ KOD SORUMLU EKİBİ

  1. Dilek ERSAN- Yeldeğirmeni Sorumlu Hemşire
  2. İlyas ÖNALAN-Güvenlik

SEMT POLİKLİNİĞİ MAVİ KOD SORUMLU EKİBİ

  1. Op.Dr.İ. Nur ÇAMAY GÜNGÖR
  2. Dilek ERSAN- Yeldeğirmeni Sorumlu Hemşire

SEMT POLİKLİNİĞİ SORUMLU PEMBE KOD EKİBİ

  1. Dilek ERSAN- Yeldeğirmeni Sorumlu Hemşire
  2. İlyas ÖNALAN-Güvenlik
  3. Asım  Küçükçavuş- Teknik Destek Personel

SEMT POLİKLİNİĞİ SORUMLU KIRMIZI KOD EKİBİ

  1. Op.Dr.İ. Nur ÇAMAY GÜNGÖR
  2. Dilek ERSAN- Yeldeğirmeni Sorumlu Hemşire
  3. Asım  Küçükçavuş- Teknik Destek Personel

VALİDEBAĞ EK HİZMET BİNASI SORUMLU BEYAZ KOD EKİBİ

  1. Dr.Aycan GİRAY- Başhekim Yard
  2. Fatma YARLI – Validebağ Ek Hizmet Binası Sorumlu Hemşire
  3. Hasan Hüseyin KARADAVUT – Güvenlik

VALİDEBAĞ EK HİZMET BİNASI SORUMLU MAVİ KOD EKİBİ

  1. Dr.Aycan GİRAY- Başhekim Yard
  2. Fatma YARLI – Validebağ Ek Hizmet Binası Sorumlu Hemşire
  3. Görevli Anestezi Teknisyeni
  4. Görevli Anestezi Hekimi

VALİDEBAĞ EK HİZMET BİNASI SORUMLU PEMBE KOD EKİBİ

  1. Dr.Aycan GİRAY- Başhekim Yard
  2. Fatma YARLI – Validebağ Ek Hizmet Binası Sorumlu Hemşire
  3. Ramazan  Kalemkuş - Teknik Destek Personel

VALİDEBAĞ EK HİZMET BİNASI SORUMLU KIRMIZI KOD EKİBİ

  1. Dr.Aycan GİRAY- Başhekim Yard
  2. Fatma YARLI – Validebağ Ek Hizmet Binası Sorumlu Hemşire
  3. Ramazan Kalemkuş – Teknik Destek Personel
  4. Nöbetçi Supervizor Hemşire
  5. Nöbetçi Teknik Personel
  6. Nöbetçi Güvenlik Personeli

AKILCI İLAÇ /İLAÇ YÖNETİMİ SORUMLU EKİBİ

  • 1-Op. Dr. Tolga KATMER - Başhekim Yard./Kalite Yönetim Direktörü
  • 2-Doç.Dr.Seniha ŞENBAYRAK –Enfeksiyon Hastalıkları Kliniği
  • 3-Uz.Dr.Esra ÖNAL- Çocuk Hastalıkları Kliniği
  • 4-Dilek TÜMER- Eczacı
  • 5-Hatice ÇETİN-Çocuk Hastalıkları Sorumlu Hemşiresi

HASTA /HASTA YAKINI ve  ÇALIŞAN GÖRÜŞLERİ DEĞERLENDİRME EKİBİ

  • 1-Op. Dr. Tolga KATMER -Kalite Yönetim Direktörü
  • 2-Emine AYNACI - Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü
  • 3-Nejla IŞIK – İdari ve Mali İşler Müdür Yard.
  • 4-Özgül ERKEN – Kalite ve Destek  Hizmetleri Müdür Yard.
  • 5-Mesude ARSLAN KABADAYI - Kalite Yönetim Birimi
  • 6-Ehsan AKGÜN -Hasta Hakları Birim Sorumlusu
  • 7-Bergüzar ÜRE – Acil Tıp Sorumlu Hemşiresi
  • 8-Sibel TAY - Kalite Yönetim Birimi
  • 9-Neslihan  Evran -Tıbbiye Binası Sorumlu Hemşiresi
  • 10-Şükriye Dırman -Çalışan Hakları Sorumlusu

HASTA GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

  • 1-Op. Dr. Tolga KATMER -Kalite Yönetim Direktörü
  • 2-Emine AYNACI - Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü
  • 3-Nejla IŞIK - İdari ve Mali İşler Müdür Yard.
  • 4-Özgül ERKEN – Kalite veDestek Hizmetleri Müdür Yard.
  • 5-Mesude ARSLAN KABADAYI - Kalite Yönetim Birimi
  • 6-Uz. Dr. Zehra ÜNAL ÖZDEMİR- Genel Cerrahi Uzmanı
  • 7-Uz. Dr. Uğur ÖZERSOY-Dahiliye Uzmanı
  • 8-Uz. Dr. Ahmet Sarı-Anestezi ve Reanimasyon Kliniği
  • 9-Cansu ERTURAN -Eczacı
  • 10-Elif ÇOŞKUN- Enfeksiyon Hemşiresi
  • 11-Hatice BARAN - Eğitim Hemşiresi
  • 12-Fulya GÜRBÜZ -Radyoloji Teknisyeni
  • 13-Arzu TOY-Anestezi Teknisyeni
  • 14-Ehsan AKGÜN -Hasta Hakları Birim Sorumlusu
  • 15-Sibel TAY – Kalite Yönetim Birimi
  • 16-Sultan  ŞAHİN DAL - Kan Bankası Sorumlu Teknisyen

TESİS GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

  1. Op. Dr. Tolga KATMER -Kalite Yönetim Direktörü
  2. Dt.Ayşenur CENGİZ – Başhekim Yard.
  3. Şerif Mehmet ZENGİN- Kalite ve Destek Hizmetleri Müdürü
  4. Necmiye ŞAHİN- Sağlık Bakım Hizmetleri Müdür Yard.
  5. Ferruh DEMİR – İdari ve Mali İşler Müdür Yrd.
  6. Mesude ARSLAN KABADAYI - Kalite Yönetim Birimi
  7. Doç.Dr. Asuman İNAN - Enfeksiyon Hastalıkları Kliniği
  8. Musa UZUNER- Başteknisyen
  9. Yusuf  YAZICI -Sivil Savunma Amiri
  10. Ecemsu BAZ - Hemşire
  11. Sibel TAY – Kalite Yönetim Birimi
  12. Zeynep AYDIN – İş Sağlığı ve Güvenliği uzmanı
  13. Suzan KAŞÇATAN – İş Yeri Hemşiresi

       EĞİTİM KOMİTESİ
        
1. Op. Dr. Tolga KATMER -Kalite Yönetim Direktörü
        
2.Uz.Dr.Mustafa EFENDİOĞLU - Başhekim Yard.
        
3.Doç.Dr.Melike Betül ÖĞÜTMEN – Nefroloji Kliniği
        
4.Prof.Dr.Cemile Handan MISIRLI-Nöroloji Kliniği
       
5.Çiğdem EKİCİ - Sağlık Bakım Hizmetleri Müdür Yrd.
       6.
Hülya KILIÇ – İdari ve Mali İşler Müdür Yrd.
       7.
Özgül ERKEN-Kalite ve Destek Hizmetleri Müdür Yrd.
       8.
Mesude ARSLAN KABADAYI - Kalite Yönetim Birimi
       9.
Sibel TAY – Kalite Yönetim Birimi
       10.
Hatice BARAN -Eğitim Hemşiresi
       11.
Özgül TOKAL- Eğitim Hemşiresi
       12.
Gonca DİKMEN- Eğitim Hemşiresi

BİNA TURU EKİBİ

    1. Op. Dr. Tolga KATMER - Kalite Yönetim Direktörü
    2. Emine AYNACI - Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü
    3. Şerif Mehmet ZENGİN- Kalite ve Destek Hizmetleri Müdürü
  1. Ferruh DEMİR – İdari ve Mali İşler Müdür Yrd.
    1. Mesude ARSLAN KABADAYI - Kalite Yönetim Birimi
    2. Musa UZUNER- Başteknisyen
    3. Sibel TAY – Kalite Yönetim Birimi
    4. Yusuf  YAZICI – Sivil Savunma Uzmanı
    5. Zeynep AYDIN – İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı
    6. Suzan KAŞÇATAN – İş Yeri Hemşiresi

      KIRMIZI KOD EKİBİ

  1. Op. Dr. Tolga KATMER - Kalite Yönetim Direktörü
  2. Emine AYNACI – Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü
  3. Şerif Mehmet ZENGİN- Kalite ve Destek Hizmetleri Müdürü
  4. Yusuf  YAZICI – Sivil Savunma Uzmanı
  5. Musa Uzuner – Başteknisyen

    RADYASYON GÜVENLİĞİ KOMİTESİ      

    1.Başhekim Yardımcısı : Uzm.Dr Atilla YILDIRIM

    2.Sağlık Bakım Müdürü: Emine AYNACI

    3.Uzm.Dr  Nejat BİBER

    4.Onkolog  Uzm.Dr .İpek ARSLAN

    5.  Onkolog F.Gül KARAÜÇ CHOBOU

    6.Nükleer Tıp Uzmanı Uzm.Dr. Ünal CAN

    7.Biomedikal Sorumlusu Mehmet TUNCAY

    8.Radyoloji Sorumlu Teknikeri Beyhan BAĞLAR

    9.Nükleer Tıp Sorumlu Teknikeri Zeynep KÜTÜK

    10.Eğitim Sorumlusu Uzm.Dr.Bülent ÖNER

    11.Sağlık Fizikçisi  Merve GÜNDOĞMUŞ

    12.Sağlık Fizikçisi Şeyma İNAN MAHİOĞLU   

              

    KLİNİK KALİTE İYİLEŞTİRME KOMİSYONU

  1. Doç. Dr. Aytekin KAYMAKCI - Hastane Başhekimi
  2. Op. Dr. Tolga KATMER - Başhekim Yard./Kalite Yönetim Direktörü
  3. Emine AYNACI – Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü
  4. Nejla IŞIK – İdari ve Mali İşler Müdür Yrd. (USS SORUMLUSU)
  5. Prof. Dr.Serpil EROL – Enfeksiyon İdari Sorumlusu
  6. Doç.Dr.Sebahat AKSARAY – Mikrobiyoloji Laboratuvar İdari Sorumlusu
  7. Doç.Dr. Kadir KAYATAŞ- İç Hastalıkları Kliniği İdari Sorumlusu
  8. Doç Dr. Hülya TİRELİ-Nöroloji Kliniği Eğitim Sorumlusu
  9. Doç.Dr.Ece TURAN VURAL-Göz Hastalıkları Kliniği İdari Sorumlusu
  10. Uz Dr.Abdullah İBRAHİM – Acil İdari Sorumlusu
  11. Doç.Dr.Nurgül CERAN-Kan Bankası Sorumlusu
  12. Doç Dr. Osman EKİNCİ – Anestezi ve Reanimasyon İdari ve Eğitim Sorumlusu
  13. Doç .Dr.Füsun VAROL – Kadın Doğum Kliniği İdari Sorumlusu
  14. Doç.Dr. Fügen VARDAR AKER- Patoloji Laboratuvarı İdari Sorumlusu
  15. Uz. Dr.Ömer Ergin YÜCEBAŞ  -Üroloji Kliniği Eğitim Sorumlusu
  16. Op. Dr. Mehmet TALU-Genel Cerrahi Kliniği İdari Sorumlusu
  17. Uz. Dr. Adnan Behçet KAFADAR- Ortopedi Kliniği İdari Sorumlusu
  18. Uz.Dr.Özcan ÇAKIR – Radyoloji İdari Sorumlusu
  19. Uz. Dr. Saadet KURÇENLİ -Biyokimya Laboratuvarı Eğitim ve İdari Sorumlusu
  20.  Hatice Baran –Eğitim hemşiresi
  21. Elif COŞKUN – Enfeksiyon Hemşiresi
  22. Merve  ÇELİK– Diyaliz Sorumlu Hemşiresi
  23. Mesude ARSLAN KABADAYI-Kalite Birimi
  24. Sibel TAY- Kalite Birimi

    ACİL DURUM VE AFET YÖNETİM EKİBİ

  1. Doç. Dr. Aytekin KAYMAKCI – Başhekim
  2. Yard. Doç. Mehmet ERBAKAN-Başhekim Yardımcısı
  3. Op. Dr. Tolga KATMER-Başhekim Yardımcısı/ Kalite Direktörü
  4. Op. Dr. Attila YILDIRIM-Başhekim Yardımcısı
  5. Dr. Aycan GİRAY-Başhekim Yardımcısı
  6. Dt. Ayşenur CENGİZ-Başhekim Yardımcısı
  7. İbrahim KOCATAŞ- İdari ve Mali Hizmetler Müdürü
  8. Emine AYNACI- Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü
  9. Mehmet ZENGİN- Destek ve Kalite Hizmetleri Müdürü
  10. Hülya KILIÇ-İdari ve Mali Hiz. Müd. Yard.
  11. Hilal Seda BEREKET- İdari ve Mali Hiz. Müd. Yard.
  12. Nejla IŞIK - İdari ve Mali Hiz. Müd. Yard.
  13. Özgül ERKEN- Destek ve Kalite Hiz. Müd. Yard
  1. Ferruh DEMİR- İdari ve Mali İşler Müdür Yrd.
  1. Necmiye ŞAHİN- Sağlık Bakım Hizmetleri Müd. Yard
  2. Çiğdem EKİCİ- Sağlık Bakım Hizmetleri Müd. Yard
  3. Yusuf Emre ÜNALAN – Sivil Savunma Uzmanı
  4. Doç. Dr. Mehmet Özgür ERDOĞAN- Acil Servis Sorumlu Hekimi
  5. Belgizar ÜRE- Acil Servis Sorumlu Hemşiresi
  6. Doç. Dr. Erkan ÖZKAN- Ameliyathane Koordinatörü
  7. Serdar BOZDOĞAN- Merkez-Blok Ameliyathane Sorumlu Hemşiresi
  8. Büşra Dilvin AKBAŞ - Acil Ameliyathane Sor. Hemşire
  9. Merve OĞUZHAN- Tıbbiye Ameliyathane Sorumlu Hemşiresi
  10. Doç. Dr. Didem SERİN- Göz Ameliyathanesi Sorumlu Hekimi
  11. Sabire YILMAZ- Göz Ameliyathanesi Sorumlu Hemşiresi
  12. Arzu EMEKSİZ- Validebağ Ameliyathane Sorumlu Hemşiresi
  13. Uzm. Dr. Ahmet SARI- Yetişkin Yoğun Bakım Sorumlu Hekimi
  14. Tuna KARAHAN-Yetişkin Yoğun Bakım Sorumlu Hemşiresi
  15. Prof. Dr. Serpil EROL- Enfeksiyon Hastalıkları Kliniği Sorumlu Hekimi
  16. Doç. Dr. Kadir KAYATAŞ- İç Hastalıkları Kliniği Sorumlu Hekimi
  17. Prof. Dr. Sebahat AKSARAY- Mikrobiyoloji Laboratuvarı Sorumlu Hekimi
  18. Uzm. Dr.Saadet KURÇENLİ- Biyokimya Laboratuvarı Sorumlu Hekimi

Öz Değerlendirme Ekibi

1.Op. Dr. Tolga KATMER- Başhekim Yrd./Kalite Direktörü

2.Op. Dr.  Attila YILDIRIM / Başhekim Yrd.

3.Op. Dr. Mustafa EFENDİOĞLU /Başhekim Yrd.

4.Uz. Dr. Aycan GİRAY / Başhekim Yrd.

5. Uz. Dr. Efe Serkan BUZ – Mikrobiyoloji Lab. Uzmanı

6.Necmiye ŞAHİN / Sağlık Bakım Hizmetleri Müdür Yrd.

7.Çiğdem EKİCİ / Sağlık Bakım Hizmetleri Müdür Yrd.

8. Yasemin SERİN / Sağlık Bakım Hiz.Birim Sorumlusu

9. Mesude ARSLAN KABADAYI / Kalite Birim

10. Sibel TAY / Kalite Birimi

11. Hatice BARAN / Eğitim ve Arge Birimi

12.Özgül TOKAL / Eğitim ve Arge Birimi

13.Gonca DİKMEN / Eğitim – Arge Birimi

14. Elif COŞKUN / Enfeksiyon Hemşiresi

Laboratuvar Hizmetleri Değerlendirme Ekibi

1.Op. Dr. Mustafa EFENDİOĞLU – Başhekim Yard.

2.Prof. Dr. Sebahat AKSARAY-Tıbbi Mikrobiyoloji Lab. İdari Sor.

3.Uz . Dr. Saadet KURÇENLİ- Tıbbi Biyokimya Lab.İdari Sor.

4.Nejla IŞIK – İdari ve Mali İşler Müdür Yard.

Radyoloji Hizmetleri Değerlendirme Ekibi

1.Uz. Dr. Atilla YILDIRIM – Başhekim Yard.

2.Uz. Dr. Özcan ÇAKIR – Radyoloji Merkezi İdari Sor.

3.Nejla IŞIK – İdari ve Mali İşler Müdür Yard.

ÇALIŞAN GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

1.Op. Dr. Tolga KATMER –Başhekim Yardımcısı

2.İbrahim KOCATAŞ – İdari ve Mali İşler Müdürü

3.Emine AYNACI – Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

4.Şerif Mehmet ZENGİN – Kalite ve Destek Müdürü

5.Yar. Doç. Dr. Hilal ÖZKAYA – Kurum Hekimi

6. Mesude KABADAYI – Kalite Birim Sorumlusu

7.Elif COŞKUN – Enfeksiyon Hemşiresi

8.Sibel TAY – Kalite Birimi

9.Şükriye DIRMAN – Çalışan Hakları Birim Sorumlusu

            10.Suzan KAŞÇATAN – İş Sağlığı ve Güvenliği Birim Sorumlusu

Bilgi Güvenliği Komitesi

1.Op.Dr.Attila YILDIRIM – Başhekim Yardımcısı

2.Nejla IŞIK  - İdari ve Mali İşler Müdür Yardımcısı

3.Çiğdem EKİCİ – Sağlık Bakım Hizmetleri Müdür Yardımcısı

4.Kemal KILIÇ – Bilgi İşlem

5.Selami KIZILIRMAK – Bilgi İşlem

6.Begüm ÇELİK – Bilgi İşlem

7.Lütfiye TEKKELİ – Bilgi İşlem

8.Mesude KABADAYI – Kalite Yönetim Birimi