T.C. Sağlık Bakanlığı İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Hastanemiz Görüş Öneri Kutularına İletilen Teşekkür Bildirimleri
       • İyi günler, özellikle hastaneniz Yeldeğirmeni Semt Polikliniği ve Validebağ polikliniğinden hizmet almaktayım. Hastaneniz pediatri uzmanı Dr.Nazan İlkgelen hanımefendi bizi ve tüm hastalarını her zaman güler yüzle  karşılıyor ve teşhis tedavide mucize sonuçlar gerçekleştiriyor. Kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. O can sıkıcı hastalık dönemlerinde kendisinin yüzünü görüyor olmak, birkaç kelime bile sohbet ediyor olmak bizleri çok mutlu ediyor, her şerde güzel bir şeyler vardır dedirtiyor. Laboratuvarından, danışmaya, temizlik görevlisinden ebe hemşirelere (ve unuttuğum kişiler varsa çok özür dilerim) tüm çalışanlarınıza Dr. Hanıma ek olarak sonsuz teşekkürler ederim. İyi ki varsınız. Ayaklarınıza taş değmesin.

      • Merhaba 17.06.2018 tarihinde (Bayramın 2. günü) Saat.01:00 civarı kene ısırması sebebiyle acile gittim. Benimle ilgilenen ve keneyi çıkaran 2 doktor arkadaştan ve tüm personelden çok memnun kaldım. İlgi alakaları ve endişelerimi gidermeleri sebebiyle çok teşekkür ederim.

      • İyi günler, gerek Acil servisiniz gerekse Yeldeğirmeni semt polikliniğinize ailecek farklı zamanlarda başvurduğumuzda hep çok iyi karşılandık ve şifa bulma anlamında çok değerli sonuçlar elde ettik. Acil servisinizin yeni halini çok beğendik. Danışmalarda( her iki binada da ) çalışan çok nazik ve değerli güvenlik görevlisinden, danışma görevlisinden veri giriş personellerinden, hizmetlilerine kadar bize hep özel hissettirdiniz. İstanbul gibi kalabalık bir metropolde zor bulunan özveri ile herkese ilgi gösteren personellerinizi kutluyorum. Hekimler tek tek mesleğinin zirvesinde insanlar. Kadın doğum, dahiliye, KBB, Üroloji, Cildiye, Genel Cerrahi, Aile Hekimliği polikliniği ve özellikle Pediatri Uzmanına sık gittik. Nasıl yoğun ve iyi niyetle işlerini en güzel şekilde yaptıklarını gördük. Her defasında şifa bulduk. Sonsuz teşekkürler. Kan alma kısmından radyolojiye kadar herkes elbirliği ile defalarca kez bize yardımcı oldular. Şükranla anıyor ve yaşadıkları yoğun tempoda çok zor olsa da; herkese sağlık ve mutluluklar diliyorum. İyi ki varsınız ve ihtiyaç duyduğumuzda bize kucak açtınız.

      • Nefroloji Doktoru Sayın Mustafa CANBAKAN `a muayene oldum, ben hastası ile bu kadar alakalı ilgili güler yüzlü bir doktor görmedim. Mustafa Bey gibi doktorların daha çoğalmasını diliyorum. İyi ki varsınız Mustafa Bey.

     • Merhaba, geçen hafta muayene kontrol yaptırmak için hastanenize geldim. Genel cerrahi doktorunuzun istediği mamografi çekilmesiydi. Çektirmeye gittiğimde memurlarınızdan Havva Hanım ilgisi ayrıca belirtmek istedim ki inanılmaz sabırlı nazik ve yardımcı oldu. Sadece bana değil orda beklerken sıramı dikkat ettim tüm hastalara yaklaşımı o kadar sıcak ve sakin ki inanamadım. Kendisine sizin de huzurunuzda ayrıca teşekkür etmek istedim. Ayrıca Buse hanım Nöroloji Uzmanı kendisinin yıllardır hastasıyım onu övmeme hiç gerek yok. Tekrar teşekkürler güler yüzlü hastayı dinleyen yardımcı olan tüm personelinize. Sağlıklı günler olsun.